logo_musiczine_nl

Talen

Zoek artikels

Volg ons !

Facebook Instagram Myspace Myspace

best navigatie

concours_200_nl

Inloggen

Onze partners

Onze partners

Laatste concert - festival

Shame
The Young Gods

Rise

Geschreven door - -

De sympathieke songwriter Sherman had eerder al twee fijne catchy singles uit, “On your side” en “Days go by” . Die poppy rocksongs koester je maar best , gezien ze niet op het debuut te vinden zijn; Troost U we noteren een sterk debuut ‘Rise’, dat er komt met behulp van producer Jeroen Swinnen .
Een gevarieerd album , warme, sfeervolle , dromerige  songs die spannend, ingetogen en broeierig kunnen zijn. Op die  manier wisselt het album van de intiemere “Dear friend” , “Come my way” , “Head in the clouds” en de afsluitende reeks “Light in the dark”  en de titelsong “Rise” naar de opbouwende “Leave their pack” , “Something ’s bound  to happen” , “In comes the silence” en de single “Feel the sun”, die een breder arrangement hebben .
De kunst om popsongs te schrijven, da’s duidelijk; intrigerend materiaal , dat eenvoud ademt , en eens gekruid wordt van durf en avontuur, als op “Avalanche”.
Kortom , Sherman heeft hét en brengt een overtuigend puik debuut!

Aanvullende informatie

  • Band Name: Sherman
  • Muziekgenre: Pop/Rock
  • Label: Gentlepromotion/Universal
  • Datum: 2012-10-04
  • Beoordeling: 4
Gelezen: 1535 keer
Meer in deze categorie: « The ghost in daylight Lucifer »