Be-at doorbreekt in 2025 de kaap van 3 miljoen tickets
In 2025 verkocht beoat voor het eerst in haar geschiedenis meer dan 3 miljoen tickets. Het gaat om evenementen in AFAS Dome, Lotto Arena, Vorst Nationaal, Trixxo Arena en Theater, Stadsschouwburg Antwerpen en Capitole Gent. Met 3.018.017 verkochte tickets zet de Belgische marktleider een nieuw ijkpunt neer voor live entertainment in België.
De prestatie is het gevolg van twee opeenvolgende jaren van groei. Na een stijging van +22% in 2024 ten opzichte van 2023 groeit de ticketverkoop in 2025 opnieuw met meer dan +13%. Samen goed voor een toename van bijna 40% in twee jaar tijd. Het bevestigt wat bezoekers, artiesten en promotoren elke week opnieuw ervaren: de honger naar livebeleving is niet alleen terug, ze is sterker dan ooit.
Een jaar van wereldsterren én nationale publiekslievelingen
Het recordjaar werd gedragen door een uitzonderlijk brede en sterke programmering. Internationale topacts als Lady Gaga, Pitbull, Mumford & Sons en Drake speelden meerdere uitverkochte shows - vaak zelfs hun grootste Europese concerten in de beoat-zalen.
Maar het zijn vooral de lokale artiesten die beoat aan dit record hielpen. Dat gebeurt niet alleen in de AFAS Dome (K3 The Originals, Pommelien Thijs, Night of the Proms 40 jaar, De Grote Sinterklaasshow, Regi, Metejoor, ...) maar ook in Vorst Nationaal (Helena, Zwangere Guy, …), de Lotto Arena (Bart Peeters, Nerdland, #LikeMe) en in de beoat theaters (Arnout Van den Bossche, Alice In Wonderland, Kamal Kharmach, …).
De verdeling van de ticketverkoop over de genres toont de breedte van het publiek: 47% rock- & popmuziek, 20% andere muziekgenres, 10% comedy, 7% theatervoorstellingen en 5% familie entertainment, de top 5 genres. Toevallig, en tegelijk veelzeggend, ging het 3 miljoenste ticket naar de theatershow van een lokale artiest, Xander De Rycke.
Van publieksappetijt naar duurzame groei
Beoat benadrukt dat de sterke cijfers niet alleen het gevolg zijn van een heropleving van de markt. De groep investeert al jaren in een professioneel, geïntegreerd model voor live entertainment: ticketing, data, marketing, hospitality packages en venue-operaties worden bewust als één geheel aangestuurd en ter beschikking gesteld aan toporganisatoren.
Dat maakt dat wereldsterren vandaag hun grootste Europese shows in Belgische zalen blijven plannen - locaties met een uitzonderlijk track record in live-entertainment.
"We zijn dankbaar dat zoveel mensen opnieuw massaal kiezen voor live. Achter elke uitverkochte zaal zit niet alleen enthousiasme, maar ook vakmanschap, samenwerking met promotoren en artiesten én een gedeelde ambitie om mensen samen te brengen." zegt Jan Van Esbroeck, CEO bij beoat. "Want live is geen luxe. Het verbindt, geeft energie en maakt het leven rijker. Dat is waar we het bij beoat samen met onze partners voor doen, elke dag opnieuw."
Met vertrouwen richting 2026
Opvallend is dat een aanzienlijk deel van de verkochte tickets al naar shows in 2026 gaat. Dat onderstreept het blijvend vertrouwen van publiek en artiesten in de Belgische live-markt én in de infrastructuur en dienstverlening van beoat. Tegelijk kijken beoat en de organisatoren met gemengde gevoelens naar de geplande verdubbeling van de btw op tickets, die een bedreiging vormt voor de duurzaamheid van de groei in de sector.
Een goedgevulde kalender en een sterk internationaal netwerk vormen voor beoat de basis om met het nodige zelfvertrouwen uit te kijken naar een nieuw jaar, klaar om opnieuw miljoenen mensen onvergetelijke momenten te bezorgen.
Meer informatie: www.beatvenues.be
Over beoat
Beoat is de drijvende kracht achter enkele van de meest iconische evenementenlocaties in België, waaronder de AFAS Dome, Lotto Arena en Vorst Nationaal. Bij beoat draait alles om het samenbrengen van mensen door de magie van muziek, cultuur en entertainment. Met een sterke focus op innovatie en duurzaamheid faciliteerde beoat in 2025 bijna duizend onvergetelijke evenementen.
Les Nuits Bota - LES NUITS 2026, van 14 tot 31 mei 2026 – een festival met de vinger aan de pols, in volle ontwikkeling van de vernieuwde set up! Les Nuits 2026 - Van 14 tot 31 mei 2026 Namen en enkele nieuwigheden Meer dan ooit is Les Nuits Botanique het…
AB, Brussel programmatie + infootjes
AB, Brussel programmatie + infootjes Concerten 01-04-26 – Kofi Stone 01-04-26 – Klaas…

Concours Live Is Live 2026 – 1 duoticket te winnen voor het concert van Iron Maiden + guests in het Middenvijver Park in Antwerpen, op maandag 29 juni 2026
Win een ticket voor twee personen voor Live Is Live 2026, het metal‑event met Iron Maiden, Epica, Testament, Doro en Fleddy Melculy, op 29 juni 2026 in het Middenvijver Park in Antwerpen. Meer info op: http://www.liveislive.be en hier Hoe win je dit duoticket…
Democrazy Gent - events
Democrazy Gent - events Concerten Big next: Leather.Head, Rimov Rimov, Trefpunt, Gent op…
Nederlands
Français 
