logo_musiczine_nl

Zoek artikels

Volg ons !

Facebook Instagram Myspace Myspace

best navigatie

concours_200_nl

Inloggen

Onze partners

Onze partners

Laatste concert - festival

Gavin Friday - ...
Deadletter-2026...

Even voorstellen – Max Forage – that’s my thing

Geschreven door - -

Even voorstellen – Max Forage – that’s my thing

Max Forage is het muzikale project van de Belgische artiest Max Winters. Hij groeide op op het platteland, werkt er en woont er nog steeds. Die omgeving zit ook gewoon in zijn muziek, samen met invloeden uit meer hedendaagse hoeken.

Tribale ritmes roepen iets ouds op, terwijl een rauwe gitaar en een stoffig orgel onder de vocals liggen. Er zit een soort voodoo-koor in, vroege blues, maar ook moderne beats die het geheel een beetje scheeftrekken.

Het resultaat is een eigen sound ergens tussen triphop en punk, met een duidelijke (bel)popgevoeligheid. Het voelt herkenbaar, maar blijft niet braaf.
Voor je het weet zit je ergens tussen verlaten landschappen en donkere stadssteegjes.

In zijn teksten zingt Max Forage over het gewone leven. Verhalen van het land en de mensen errond komen terug in beelden en harmonieën, met veel aandacht voor kleine, persoonlijke emoties.

FFO
Massive Attack, Young Fathers, Fever Ray, Yves Tumor, Dean Blunt, Fontaines D.C.

Live 2026
22 april - Snuffel Hostel (w/ Delrei)
09 mei - Get Out of My Garage (w/ Meltheads, Isaac Roux, Eosine & more)
15 mei - La Vallée
24 juli – TBA£21 oktober – TBA

Eerder te zien bij onder andere Serre, Django, Sound Track Finale Limburg, INUIT Concerts, Luminous Dash Fest en Club AFF (debuut-EP releaseshow)

Aanvullende informatie

  • Datum: 2026-03-23
  • Beoordeling: 1
Gelezen: 67 keer