logo_musiczine_nl

Zoek artikels

Volg ons !

Facebook Instagram Myspace Myspace

best navigatie

concours_200_nl

Inloggen

Onze partners

Onze partners

Laatste concert - festival

avatar_ab_12
The Wolf Banes ...

Pukkelpop 2026 – 20 augustus t-m 23 augustus 2026 – Eerst lopen, dan losgaan op Pukkelpop

Geschreven door - -

Pukkelpop 2026 – 20 augustus t-m 23 augustus 2026 – Eerst lopen, dan losgaan op Pukkelpop
EERST LOPEN, DAN LOSGAAN OP PUKKELPOP!
Zaterdag 22 augustus zijn het geen artiesten, maar lopers die Pukkelpop openen. Samen met Turbo Sports Club, de sport- en communitybeweging van Average Rob en zijn broer Arno The Kid, organiseert Pukkelpop een groepsloop van 5 kilometer over het festivalterrein. Deelnemen kan als je een combi of een zaterdagticket voor Pukkelpop hebt.
“Normaal gezien begint de dag hier met een soundcheck, op 22 augustus is dat met een 5K social run. Nog voor het festivalterrein open gaat, lopen we langs de Main Stage, over de festivalweide tot aan de Boiler. Hier wordt wel vaker een sprintje getrokken, maar meestal is dat voor een plek op de eerste rij", lacht Frederik Luyten, woordvoerder van Pukkelpop.
“Na de Turbo Cross, de Turbo Social Ride op Circuit Zolder en de Turbo Sprint slaan we de handen in elkaar met Pukkelpop. Zo brengen we sport en muziek samen op het festivalterrein. Bij aankomst houden we een mini rave met de deelnemers die uit hun bed zijn geraakt!", voegt Average Rob enthousiast toe.

Inschrijven en meer informatie via turbosports.eu

www.pukkelpop.be

Aanvullende informatie

  • Datum: 2026-08-03
  • Beoordeling: 1
Gelezen: 49 keer